Kurs og Konferanse
Trenger dere konferanselokaler på Sotra til kurs eller andre samlinger? Vi har fasilitetene og servering av god, hjemmelaget mat. Her kan dere være for dere selv i rolige omgivelser, nyte god mat og evt. ta en tur i den vakre naturen. Dersom det er ønskelig å ha samlinger over flere dager, er det greit å ha muligheten til overnatting der man har sin samling. Hos oss har vi 73 sengeplasser fordelt på 19 rom.
Konferansefasiliteter
Trenger dere konferanselokaler på Sotra til kurs eller andre samlinger? Vi har fasilitetene og servering av god, hjemmelaget mat. Her kan dere være for dere selv i rolige omgivelser, nyte god mat og evt. ta en tur i den vakre naturen. Dersom det er ønskelig å ha samlinger over flere dager, er det greit å ha muligheten til overnatting der man har sin samling. Hos oss har vi 73 sengeplasser fordelt på 19 rom.
Fjell-Ly har standard AV-utstyr som inkluderer videoprosjektor, flip-over, whiteboard og trådløst internett. Vi har per dags dato ikke PC tilgjengelig for utlån, så leietager må selv stå ansvarlig for å ha dette tilgjengelig ved behov.
Servering
Vi kan tilby servering av for eksempel lunsj og/eller middag i løpet av samlingen deres. Vi får mange gode tilbakemeldinger på serveringen vår, og tror dette kan være et fint tilskudd til hektisk møtevirksomhet.
Lunchbord m/varmrett og dessert (koldtbord) kr. 455,- pr pers
Tapas 10 retter med dessert kr. 475,- pr pers
Enkel varmrett* en rett kr. 329,- pr pers
Enkel varmrett* to retter kr. 379,- pr pers
Påsmurte rundstykker kr. 275,- pr pers
Ekstra kursdag = 10 % rabatt på ovennevnte priser
Prisene inkluderer kaffe, te, juice og vann tilgjengelig hele dagen, i tillegg til frukt ved ankomst og 1 pausemat m/kake. Frukten ved ankomst kan også utsettes til en annen pause, ev. sammen m/kake
Ev. brus kr. 26,- pr flaske
Tillegg for frukt hele dagen kr. 50,- pr pers.
*Enkel varmrett kan være:
- Pasta m/skinke- og ostesaus, salat
- Pasta m/kjøttsaus, salat
- Hjemmelaget pizza m/salat
- Lasagne m/salat
- Betasuppe m/brød
- Rømmegrøt m/spekemat
Kursdag m/overnatting
Vi kan også tilby kurs hele dagen med en bedre middag (3 retter) om kvelden.
Pakkepris i tillegg til dagskursprisen:
Middag, overnatting i dobbeltrom, oppreid seng og frokost kr 675,-
Tillegg for enkeltrom kr 150,-
Middag u/overnatting kr 295,-
Drikke
Mineralvann 0,5l kr. 26,- pr flaske
Bestillingsvarer:
Alkoholfritt øl 0,33 l kr. 33,- pr flaske
Jacobs utvalgte eplemost 0,75 l kr. 65,- pr flaske
Bowlinghallen kan også leies i tillegg for kr. 500,- pr. time. Den må bestilles spesielt i et bestemt tidsrom siden det er egne folk som tar seg av denne.
Regler for utleie
Fjell-ly er et kristent leirsted. Vi har satt opp følgende regler som vi ber gjestene våre respektere.
- Røyking er ikke tillatt inne
- Alkohol og andre rusmidler er ikke tillatt
Send oss en forespørsel
Fjell-ly
Kom i kontakt med oss
BESØK OSS IDAG